top of page

Usługi

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość, jaką oferuje Team Wiking Transport. Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas usługach i daj nam znać, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat którejś z nich.

IMG20200728130101_edited.jpg
Magazyn
IMG20201024125423.jpg

PRZEPROWADZKI

Mamy sprzęt i umiejętności niezbędne do wykonania każdego zadania — od tych najmniejszych do tych najbardziej skomplikowanych. Współpracując z firmą Team Wiking Transport nasi klienci wiedzą dokładnie, co otrzymają: profesjonalizm, skuteczność i najlepsze rezultaty.

MAGAZYNOWANIE

Firma Team Wiking Transport posiada na terenie zarówno Polski jak i Hiszpanii swoje magazyny. Możesz mieć pewność, że jeśli nie jesteś w stanie przekazać nam/odebrać od nas swoich rzeczy w terminie na którym Ci zależy - możesz to zrobić wcześniej - Twoje rzeczy trafią bezpiecznie do magazynu, gdzie będą czekać na dogodny dla Ciebie termin do transportu.

Magazyny są zabezpieczone systemami alarmowymi oraz są okamerowane.

TRANSPORT DEDYKOWANY

Od początku działalności firma Team Wiking Transport cieszy się niezwykłym zaufaniem wśród klientów. Zleć nam wykonanie usługi i dowiedz się, jak zaspakajamy potrzeby każdego klienta, zapewniając najlepsze wyniki, na które klienci zasługują.

bottom of page